více než softwarová řešení

V rámci setkání uživatelů lesnických systémů, které proběhlo 20.-21. června 2019, byly prezentovány novinky v systému BCS (finanční plán, tvorba a čerpání rezerv, sledování výkonů), ale také dopady legislativních změn 2019, zejména v oblasti DPH. Účastníci ocenili možnost individuálního nastavení definovatelných výkazů a užívání barev pro lepší orientaci obsluhy. Setkání nabídlo i prostor pro odbornou diskusi, z kterého si odnášíme zajímavé podněty pro další vývoj.

Veškerá naše řešení jsou programována na základě letitých zkušeností našich programátorů, analytiků a konzultantů. Každá implementce nám poskytuje další zpětnou vazbu od uživatelů, kterou promítme do dalšího rozvoje systému BCS. Na rozdíl od dodavatelů krabicového software dokážemě pokrýt i vnitřní pocesy a návaznosti na okolí tak, abychom podpořili efektivní řízení a chod celé firmy.

Umožnit odběrateli vystavovat daňové doklady za své dodavatele je nejen ze zákona umožněno, ale přináší i výhody. Tato forma označovaná jako "self-billing" ušetří nezanedbatelné náklady spojené s fakturací svých služeb/zboží dodavateli snížením chybovosti vystavovaných faktur, eliminací nákladů na tisk a odesílání faktur a větší garancí plateb u odběratele.

Na prezentaci legislativních změn a novinek ve dnech 21.-22.1.2016 na penzionu Jagelec bylo předvedeno nové uživatelské rozhraní ekonomického informačního systému BCS s možnostmi tlačítkového ovládání aplikací. V souvislosi se zaváděním kontrolního hlášení k DPH se mezi 60 účastníky objevili zájemci vyměnit svůj stávající účetní program za systém oceňovaný pro pokročilou technologii a vysokou funkčnost upravitelný pro oborová řešení jak ukazuje příklad menu BCS Forester.

Představte si plánovací tabuli, kde máte všechny důležité informace na jednom místě a kde vyladíte pracovní náplň celému kolektivu. Každý pak vidí, kdy má co dělat, zaznamená pouze začátek a konec operace na zakázce či výrobní dávce. Díky provázanosti na logistické a finanční moduly BCS nebo jiných ERP systémů (např. ABRA G3) vysledujete efektivitu výroby do poslední koruny. Široká škála reportů je doplněna o generované grafické výstupy pro manažerské rozhodování.

Na setkání uživatelů BCS Forester u Vysokého Mýta ve dnech 20.-21.11.2014 byly mimo jiné prezentovány účetní aplikace připravené na legislativní změny od 1.1.2015. Velký zájem svědčí o závažnosti problematiky a ze strany nových zájemců o urychlené rozhodnutí k případné změně software.
 

Oborové řešení pro lesnictví "BCS Forester" ve spolupráci s firmou IterSoft s.r.o. bylo ve dnech 23.3. až 27.3. nabízeno na brněnském výstavišti v rámci veletrhu SILVA REGINA. Barometr zlepšující se nálady na trhu v oboru zemědělství a lesnictví i v oblasti vývoje software ukázala vysoká návštěvnost.

Společnost PROMA vyvinula a u zákazníků instalovala nové aplikace v oblasti evidence majetkuCRM klientů propojené na upravený rezervační a plánovací systém BCS-Gantt.Nejnovější je oborové řešení pro lesnictví BCS Forester ve spolupráci s firmou IterSoft s.r.o. Další informace nabízí náš katalog produktů a služeb.

Intro

NOVÁ NABÍDKA společnosti PROMA ! Nechcete si slušně vydělat? Hledáme obchodní partnery nebo ty, kteří nás doporučí a samozřejmě i nové zákazníky. Na základě našich více než 20letých zkušeností nabídneme to nejlepší řešení informačního systému tak, aby dosahovalo požadovaných efektů. Chcete-li se něco dozvědět o naši historii a úspěšných projektech, prohlédněte si naše stránky.

Stránky

Přihlásit se k odběru PROMA spol. s r.o. RSS